Hledáme nového kolegu

Nejste to právě vy? Pojďte zjistit, zda by vás to u nás bavilo.

Hledáme schopného kolegu

Nejste to právě vy? Zjistěte, zda by vás to u nás nebavilo.

Prodejem a montážemi dveří a jejich příslušenství se náš tým zabývá již od roku 1994, kdy byla založena původní firma Portál-CZ s.r.o. V roce 2008 jsme rozšířili činnost o import kování ke stavebním prvkům a založili jsme společnost VETROPORTE s.r.o., pod jejíž hlavičkou nyní působíme.

Zastupujeme největšího českého výrobce dřevěných dveří a zárubní SAPELI, provozujeme SAPELI CENTRUM pro liberecký kraj.

Jeřmanice

Místo výkonu práce

Ihned

Možnost nástupu

Náplň práce

  • obsluha zákazníka
  • cenové nabídky
  • zadávání do výrobního programu
  • smlouvy

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání (ekonomické, stavební, strojní, gymnázium)

Nabízíme

  • práci v dobrém kolektivu
  • plný úvazek
  • dovolená 5 týdnů
  • benefity
  • ostatní při osobním setkání…

Chcete u nás pracovat?
Ozvěte se

Zašlete nám o sobě zprávu a životopis e-mailem. Pokud máte nějaký dotaz volejte +420 603 143 902

Milířská 408

463 12 Jeřmanice

Po-Pá 8:30 – 17:00